XII Przegląd Kolęd i Pastorałek - Spytkowice 13 stycznia 2024 r.
XV Zator 21 stycznia 2024 r.


Nowy Rok 2024 r. rozpoczęliśmy od muzycznych sukcesów. Grupa „Sówek” z oddziału przedszkolnego i zespół klas 1-3 „Przyjaciele” wzięli udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbywał się po raz 13 w GOK w Spytkowicach i po raz 15 w ROK w Zatorze. W grupie solistów wystąpiła Aleksandra Szymocha.

Spytkowickie jury zgodnie podkreśliło wysoki poziom przygotowania, a niejednokrotnie wyjątkowe zdolności młodych artystów. Biorąc pod uwagę dobór repertuaru, interpretację, dykcję, muzykalność i warunki głosowe wykonawców, a także ogólny wyraz artystyczny, przyznało dla naszych zespołów pierwsze miejsca, natomiast Aleksandra otrzymała wyróżnienie.
W Zatorze występ zespołu „Przyjaciele” bardzo spodobał się jury i również znaleźliśmy się w gronie laureatów zdobywając I miejsce.
Cieszymy się z tych wyników, które nagrodziły opiekunów i uczniów za ciężką pracę i zaangażowanie, a rodzicom pokazały siłę pracy zespołowej.
Takie sukcesy dają motywację do udziału w kolejnych konkursach.